«Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімінің Жалғызқарағай ауылының Кирдищев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» КММ
КГУ «Общеобразовательная школа имени Кирдищева  села  Жалгызкарагай отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области»

Ас мәзірі

"Ұлы даланың жеті қыры"

Обшешкольное мероприятие

Круглый стол на тему:  «Семь граней великой степи»

«Ұлы даланың жеті қыры»

Қарашаның 22 ші жұлдызында біздің мектепте Елбасының жолдауы бойынша « Ұлы даланың жеті

қыры» атты дөңгелек үстел өткізілді. Дөңгелек үстелге  ұстаздар, кітапханашылар, оқушылар, қатысты.

Мектеп басшысы қатысушыларды Елбасының жолдауымен таныстырды. Тарих

пәнінің  ұстаздары осы  жөнінде бейнематериалдармен қосымша

мәліметтермен толықтырды. Мектеп кітапханашы « Рухани жаңғыру» аясында  кітаптар көрмесін үйымдастырды.

Елбасының жолдауы

тыңдалып, ұстаздар мен оқушылар өз ойын ортаға салды.

22 ноября в нашей школе прошло мероприятие: Круглый стол на тему "Семь граней великой степи" по посланию президента.

Участниками "Круглого стола" были учителя , ученики, библиотекарь.

Директор школы ознакомил всех с темой круглого стола, дав краткую информацию по выступлению президента о "Семи гранях великой степи" .

Далее подробно с показом видеороликов, и материалов по данной теме выступили учителя истории. Свою книжную выставку по теме "Рухани жаңғыру" организовала и представила библиотекарь школы.

Қосымшалар: